Czy aparat ortodontyczny może powodować zawroty głowy?

Czy zawroty głowy mogą być spowodowane aparatem ortodontycznym? Czytam tu że nie ma związku A tu kolejny przypadek to mój mam 32 lata po 2.5 roku noszenia aparatu zostały wdrożone do leczenia wyciągi od tego czasu mam zawroty głowy problemy ruchowe problemy z zuchwa bóle kręgosłupa bóle głowy itd nie wiązałam tego właśnie z aparatem ale moja Pani dr zaczęła to z tym wiązać i zrobilyśmy wyciski i na kolejnej wizycie coś ma być wiadomo ponadto porobiłam wszystkie badania tomograf i jest ok więc skąd te zawroty i inne dolegliwości???

Radzę skonsultować się z fizjoterapeutą specjalizującym się w technice P-DTR (np Maja Bednarczyk lub Damian Szyguła)i dentystą leczącym chirodontycznie ( np Anna Dobosz). Pozdrawiam