Czy czekać na zęby u dwulatki?

Witam serdecznie. Jestem mamą dwuletniej Emilki. Martwię się, ponieważ zaczęła bardzo późno ząbkować (od 12 miesiąca), później praktycznie wszystkie ząbki szły na raz... oprócz jednego... w dalszym ciągu jest brak górnej dwójki... ostatnio pojawiła się równiez górna czwórka której też długo nie było... Co mam robić ? Nadal czekać ? Dziękuję za pomoc !

może warto skonsultować się ze stomatologiem dziecięcym, ale jeśli dziecko zaczęło późno ząbkować możliwe też że po prostu trzeba poczekac. Zęby wychodzą bardzo nieregularnie i trudno przewidzieć w jaki wyjdą czasie i w jakiej kolejności :)