Czy gorączka może łączyć się z zaparciem?

Witam. Od kilku dni mam problemy z temperaturą. W dzień jest wszystko dobrze, a wieczorem dostaje temperatury do 38.3. Nie bolą mnie mięsnie ani nie mam kataru, kaszlu, bólu gardła. Mam za to duże problemy z zatwierdzeniem i zastanawiam się czy tu nie leży przyczyna gorączki. Temperatura daje mi w kość w tedy gdy próbuje się załatwić a nie mogę. Czy można coś z tym zrobić?

Witam, w opisanej przez Panią sytuacji należy zająć się przede wszystkim uregulowaniem wypróżnień. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego, który pomoże Pan z tym problemem, jak również pomoże ustalić, czy gorączki nie są związane z inną przyczyną. Pozdrawiam.