Czy jedzenie galaretek ma wpływ na paznokcie?

Czy jedzenie galaretek i żelków może poprawić stan moich włosów i paznokci? Jeśli tak to w jakiej ilości powinnam je spożywać?

Witam,
Żelki oraz galaretki dostarczą głównie węglowodanów prostych co może przyczynić się do wzrostu masy ciała. Aby poprawić stan włosów i paznokci warto stosować zróżnicowaną dietę bogatą w warzywa i owoce.
Pozdrawiam