Czy jest sposób, aby przyspieszyć miesiączkę o 3,4 dni?

Witam, mój cykl menstruacyjny wynosi 35 dni. Dostałam miesiączkę 9 czerwca wiec kolejna wypadnie mi 14 lipca jednakże na następny dzień wyjeżdżam na wakacje, Czy jest sposób aby przyspieszyć miesiączkę o 3,4 dni? Nigdy nie byłam u ginekologa. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej opóźnić. Proszę udać się do ginekologa, po badaiu będzie mozna okreslić odpowiednie postępwoanie.