Czy lek Seroxat jest skuteczniejszy od leku Mozarin na leczenie lęków?

Witam Który z leków SSRI jest skuteczniejszy w leczeniu lęków(nerwicy lękowej) Seroxat 20mg czy Mozarin 10 mg.Choruje od 16 lat.10 lat brałam seroxat 20 mg z rewelavyknym skutkiemi 6 lat mozarin 10mg z bdb skutkiem.Z powodu wzrostu prolaktyny musiałam zejsc z setoxatu na mozarin.Od 3 mcy silny nawrót lęków.Od 2.5 mca spowrotem seroxat 30 mg bark poprawy.Czy moze nie zadziałać drugim razem?Czy powinnam wrócić do mozarinu?Pozdrawiam

Witam!
Proszę się oprzeć na wiedzy i doświadczeniu lekarza leczącego, lepiej od przypadkowych "mądrali" zna Pani historię choroby i na pewno lepiej dobierze leczenie. Proszę nie zapominać o psychoterapii!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią mocno do nie zawierzania aż tak leczeniu farmakologicznemu,
i zwróceniu się w kierunku podjęcia terapii poznawczo-behawioralnej, która byłaby dla Pani skuteczna w leczeniu lęków, i która to nie powoduje skutków ubocznych...

Życzę Pani tylko dobrego nastroju,
irena.mielnik.madej@gmail.com