Czy mężczyźnie mogło przestać zależeć?

poznałam faceta w pracy, pierw pisaliśmy ze sobą cały czas,wtedy zaczęliśmy się spotykać,wszystko było wręcz idealnie,nagle 1dzień coś mu wypadło i odmówił spotkania,przestał się odzywać,nagle odezwał się i mówi że nie chce się na razie spotykać,że to nie moja wina tylko jego,wcześniej pisał że mu zależy a teraz że jestem "bliska ale jako dziewczyna" co to może znaczyć? dlaczego facet od razu tak zmienił zdanie ? czy może komuś na kimś zależeć a zachwile się odwidzieć ?

tak.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Mgr Michał Pyter Psychologia

Witam.
Z tego co Pani napisała, dopiero poznała Pani tego mężczyznę. Dlatego trudno wnioskować o przyczynach jego decyzji. Myślę jednak, że warto szczerze z nim porozmawiać, co może przyczynić się do lepszego zrozumienia jego pobudek .

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Michał Pyter
http://michalpyter.com