Czy mogę zastąpić swój lek innym zamiennikiem?

witam serdecznie i prosze o szybką odpowledz , choruje na epilepsje pourazową , i brałam iek o nazwie levetiracetam teva , bardzo mi pomagl bo od 6 lat brania ustąpiły ataki , niestety nie bylo go obecnie w aptekach , i farmacutka zamówiła lek zastępczy o nazwie levetiracetam Apotex , i martwie sie czy pomimo innej firmy moze nie zadziałac jak jego poprzednik , wiem ze jesli by nie zadzialal za 5 dni nastapil by u mnie atak diatego prosze o pomoc czy nie mam powodów do zmartwien , czy zadziaia tak samo czy jest jakis powód by sie martwic ?

Witam! Bez paniki, jest to ten sam lek, tylko produkowany przez inną firmę (na równi z poprzednią szanowaną w polskiej medycynie). Działanie jest identyczne. Powodzenia W. Łuczkowski.