Czy mogę zaszczepić 8 tygodniową córkę, jeśli karmię piersią, a mam grypę?

Dzień dobry, mam pytanie czy mogę zaszczepić 8 tygodniową córkę, jeśli karmię piersią, a mam grypę? Dziecko jest zdrowe, nie ma temperatury. Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Przeciwskazaniem byłby dopiero zły stan dziecka, więc proszę udać się do lekarza w celu kwalifikacji do szczepienia.