Czy moje objawy mogą mieć związek ze zmianą pracy?

Witam, Chciałbym się dowiedzieć czy moje objawy choroby mogą mieć związek ze zmianą pracy? Od ponad miesiąca próbuje się zaklimatyzowac w nowej pracy, jestem jeszcze przed nadzorem. Praca związana z ruchem kolejowym. Zacząłem się stresować, rozmyślać czy sobie poradzę, jak będzie ze mna gdy zostanę sam z obowiązkami. Pojawiły się lęki, obawy i dziwne objawy jak bóle w klatce piersiowej, takie dławienie, napięcie mięśni w okolicach lewej pachy. Tak skupiłem się na tym, że wyszukuje w sieci różnych artykułów na temat chorób serca, zawałów itd. Tego się obawiam, że coś mi jest. Czuję się wyczerpany i myślę czy porzucić pracę.

Dzień Dobry Panu :)

Opisane przez Pana symptomy wskazują na odpowiedź Pana organizmu na stres emocjonalny, związanego z oczekiwaniami od samego siebie oraz od Pracodawcy w nowej pracy.

Warto umówić się na konsultację diagnostyczną w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia psychoterapeutycznego.

Z życzeniami dla Pana pomyślności oraz wiary w swoje możliwości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605