Czy moje wyniki sugerują stwardnienie rozsiane?

Witam, dopiero w przyszłym m-ce mam wizytę u neurologa, do tej pory chyba umrę z barów, bardzo proszę i jakieś info czy to stwardienie rozsiane?? " podkorowo w lewym płacie czołowym na wysokości rogu czołowego komory bocznej oraz w górnej przystrzalkowej części prawego płata czołowego widoczne są pojedyncze drobne 3mm ogniska hiperintensywne w T2 i T2 Flair o wyglądzie niecharskterystycznych zmian demilicacyjnych. Reszta prawidłowa. Błagam co to może być? Pozdrawiam

Opis MRI głowy nie wskazuje na SM : " " podkorowo w lewym płacie czołowym na wysokości rogu czołowego komory bocznej oraz w górnej przystrzalkowej części prawego płata czołowego widoczne są pojedyncze drobne 3mm ogniska hiperintensywne w T2 i T2 Flair o wyglądzie niecharakterystycznych zmian demilinizacyjnych. Reszta prawidłowa " .
Raczej nie ma powodów do lęków.
Opis badania nie pozwala na interpretację badania ; Zapraszam na konsultację neurologiczną Najważniejsza ocena objawów , ocena sprawności i stanu ogólnego Pacjenta, obciążeń zdrowotnych, trybu życia, nastroju... wyników badań, leczenia etc... Pozdrawiam i zapraszam