Czy można skonsultować śmierć męża w wyniku wylewu?

Dzień dobry Mój mąz miał wylew krwotoczny w Norwegii ktory skonczył sie zgonem. Pogodziłam sie juz z tym lecz chciałabym zrozumieć całą ta sytuacje . Jeden przezyje wylew a inny umiera pomimo ze na poczatku wygladało to nie najgorzej. Chciałabym skonsultowac ten przypadek z lekarzem. Jestem z okolic Krakowa , czy jest tutaj lekarz ktory moze mnie przyjac na prywatne konsultacje.

Szanowna Pani, może umówić się Pani do wybranego przez siebie neurologa, proszę pamiętać aby zabrać ze sobą całą dokumentację. Serdecznie pozdrawiam