Czy można stosować jednocześnie Neoparin i Memotropil?

W związku z zakrzepem w nodze lekarz rodzinny (jest też chirurgiem) przepisał mi 20 strzykawek Neoparin 80mg. Otrzymałam też Memotropil 1200 (raz dziennie) , bo "przy okazji" powiedziałam o zawrotach głowy i osłabieniu pamięci. W ulotce do Memotropilu piszą o szczególnej ostrożności przy przyjmowaniu leków przeciwzakrzepowych. Może na czas przyjmowania heparyny odstawić Memotropil?

Witam!
Najpierw skończyłbym kurację naczyniową i po kilku dniach przerwy włączenie Memotropilu tabl. 1200, 2 x 1 tabl.
Powodzenia
W. Łuczkowski.