Czy można zmusić 90-letnią chorą do leczenia?

Witam, czy mozna zmusic 90 letnia chora do leczenia? Jak reagowac na absurdy i agresje ? Corka

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, u osoby w tak podeszłym wieku moga to być objawy otępienia. Zalecałbym konsultacje neurologiczna. Pozdrawiam

Witam,
rozumiem, że chodzi o to, żeby mamę jakoś namówić do leczenia, do współpracy, to bardzo zależy od tego na co cierpi. Metody mogą być różne w zależności od tego co się dzieje, na co cierpi mama. W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości proszę kontaktować się ze mną bezpośrednio np. na maila: swisniewska72@gmail.com, Pozdrawiam.