Czy nadal przyjmować Gynalgin?

Wczoraj mój ginekolog przepisał mi Gynalgin na grzybicę pochwy i zastosowałam to na noc. Rano dostałam dość silnego krwawienia jak podczas okresu. Okres powinnam dostać dopiero jutro i nie wiem czy nadal przyjmować Gynalgin czy wstrzymać się i zacząć z powrotem po okresie. Boję się tego krwawienia ponieważ jest obfite A ja zawsze mam łagodne krwawienie, biorę tabletki antykoncepcyjne. Proszę o pomoc i poradę.

Lek. Bartłomiej Grochot

witam. Proszę zaprzestać brania gynalginu i proszę skonsultować się z ginekologiem. Pozdrawiam.