Czy płeć dziecka może się zmienić u osoby w 19 tygodniu ciąży?

mam 28 lat, jestem w 19 tygodniu ciąży. Na wizycie w 19 tygodniu ciąży moja pani doktor stwierdziła ze będzie dziewczynka bo widać już wargi sromowe co mam wyfrukowane na zdjęciu z USG. W 22 3 tygodniu mam badania prenatalne połówkowe. Moje pytanie brzmi, czy płeć może się jeszcze zmienic i z dziewczynki zrobi sie chłopiec?? Wiem, ze to zalezy od sprzetu usg lekarza i jego doswiadczenia ale czy z warg moze ujawnic sie jeszcze siusiak czy raczej juz nie?? Czy z chlopca moze zrobic sie dziewczynka??:P pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro lekarz uwidoczniła już wargi sromowe, prawdopodobieństwo pomyłki jest bardzo małe. Na tym etapie zaawansowania ciąży już "nie zrobi się z dziewczynki chłopiec".