Czy po ukłuciu w głowę ołówkiem mógł powstać czerniak?

Witam nie wiem czy piesze w właściwym miejscu ,ale dopiero sie zarejestrowałam Witam,mam pytanie w dzieciństwie brat wbił mi w glowę grafit z ołówka,byłam z rodzicami z tym na pogotowiu i został wyciągnięty,ale od tego czasu na głowie mam zawsze grubą jak by brodawkę,po prostu z tym żyłam ale wcZoraj byłam u lekarza która zobaczyła to przypadkowo i powiedziała ze nie podoba jej sie to i wysłała mię do dermatologa za miesiąc mam dopiero,proszę powiedzcie czy po takim w kłuciu jest prawdopodobieństwo ze mógł sie zrobić czerniak,BardZo sie boję proszę odpsiac

Niestety nie mogę niczego wykluczać bez badania hist-pat i dermatoskopii. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.