Czy usg krtani wykaże zmiany?

Od dłuższego czasu przy przełykaniu odczuwam jakby mi coś przeskakiwało w krtani. Lekarz POZ zbagatelizował to i noe skierował mnie na żadne badanie. Jest coraz gorzej,bo np przy gwałtownym kichnięciu nieraz aż brakuje mi tchu o nie mogę złapać powietrza. Poza tym cały czas mnie coś drapie w gardle. Czy usg krtani wykaże zmiany?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim należy udać się do lekarza laryngologa i wykonać badanie Laryngologiczne