Czy złe samopoczucie może być objawem kandydozy?

Witam Od jakiegoś tygodnia męczą mnie bardzo pewne objawy a mianowicie może zaczne od tego ze w przeciagu miesiaca bardzo schudlam , wlosy zaczely mi wypadac garsciami... do tego doszlo teraz klucie w gornej okolicy bol sie przemieszcza i ciezko mi go zlokalizowac . Glownie odczuwam ucisk/klucie pod lewa piersia , czasem nad nia i w okolicy lewej pachy, tak jak by ktos naciskal z calej sily , objawy utrzymuja sie praktycznie caly dzien z mniejsza lub wieksza siła. Cisnienie badam co chwile bo zaczyna mnie to bardzo stresowac ostatnie mialam 130/90 i puls 70 nastepnie skoczyl na 80 w przeciagu praktycznie kilku minut. Do tego mam wrazenie ( niezaleznie od klucia) jak bym sie wylaczala , mam lekkie mroczki przed oczami nie umiem tego opisac dokladnie cos jak bym tracila swiadomosc i miala rozmyty obraz ale nie mdleje. Bardzo prosze o pomoc bo boje sie o to czy to bol serca czy to cos niebezpiecznego . Dodam ze w ostatnim czasie leczylam sie na kandydoze - nie wiem czy ma to znaczenie.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą wskazywać na nadczynność tarczycy, ale mogą też być spowodowane innymi nieprawidłowościami. Sugeruje wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który zleci Pani odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!