Czym spowodowany jest ból po lewej stronie w okolicy żeber?

Witam ,jestem w trakcie grypy temperatura sie unormowala jednak niepokoi mnie bol po lewej stronie w okolicy zeber.Staje sie on ostry w trakcie kaszlu I glebokich wdechow.Czym on moze byc spowodowany?

Lek. Michał Lenard

Najprawdopodobniej jest on spowodowanym infekcją wirusem grypy i powinien ustępować z biegiem czasu. W przypadku przedłużania się objawu sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!