Depresja po uzależnieniu od alkoholu

MOJ PARNER BYLY ALKOHOLIK NIEPIJE LECZY SIE CHODZI DO PSYCHIATRY PRZECHODZIL KIEDYS DEPRESJE CZY MOZE SIE ZENIC? JA Z POWODU RODZICOW SWOICH CO PIJA DOKUCZAJA MI TEZ ZACZELAM CHODZIC DO PSYCHIATRY I PSYCHOLOGA JA LAT35 PARTNER44

Witam,
rozumiem, że ma Pani pewne obawy i wątpliwości dotyczące ślubu, jak zrozumiałam z powodu tego, że partner był alkoholikiem, podobnie jak Pani rodzice. W takiej sytuacji takie obawy są zrozumiałe, i rzeczywiście warto byłoby je przeanalizować. Zachęcałabym Panią do omówienia tych obaw z psychologiem. Pozdrawiam.