Osobowość bierno-zależna i zaburzenia konwersyjne przy nerwicy i depresji

Witam mam pytanie leczyłam się rok czasu na nerwicę z depresją a lekarze stwierdzili umnie osobowość bierno zaleźną i zaburzenia konwersyjne,obecnie kończębraćleki, chodzę do psychologa, mam pyt czy to może kiedyśpowrócić??
KOBIETA ponad rok temu

Jak rozumiem jesteś pod opieką lekarza i psychologa. Myślę, że znają Cię dobrze i to do nich powinnaś kierować te pytania i dyskutować o swoich wątpliwościach. takie obawy są naturalne i trzeba je omawiać na sesjach terapeutycznych. Jeśli lekarz uznał, że powinnaś kończyć zażywanie leków to na pewno wie co robi.