Dlaczego boli mnie w klatce piersiowej po lewej stronie?

Co jakiś czas boli mnie w klatce piersiowej po lewej stronie, ból czasem promieniuje do szyi i trzyma się cały dzień potem przestaje na kilka dni i znowu, mam tak od około 3 tyg, duszności i tym podobnych objawów nie mam, do jakiego lekarza powinnam się udać? Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Przede wszystkim w pierwszej kolejności do lekarza rodzinnego. Jeśli będzie konieczność dalszej diagnostyki lub wizyty u specjalisty, to lekarz rodzinny już Panią pokieruję dalej.

Pozdrawiam.