Dlaczego dziecko nie chce pić?

Dziecko rok i 9 mc od około tygodnia nie chce pić nic w żadnym kubku proponowane wszystko i soki i woda nic nie pije jedynie podczas jedzenia kanapki kilka kropel herbaty córka nadal karmiona piersią.Nigdy dużo.nie piła ale teraz nie chce już nic Nie wiem co robić???? Ponieważ i e morfologi wyszło że ma za gęsta krew.

Dzień dobry,
zdarza się, że dzieci karmione piersią pija bardzo mało, gdyż pokarm mamy pokrywa ich zapotrzebowanie na płyny. Jeżeli u dziecka nie obserwuje się żadnych niepokojących objawów, trzeba wytrwale przyzwyczajać dziecko do picia. Najlepiej, żeby była to woda.