Dlaczego mam te mrowienia mając 31 lat?

Witam serdecznie jakiś czas mam , mrowienie najczęściej nóg ale zdarza się tez twarzy ! Miałam oczywiście problem gez z depresja ! W chwili obecnie jestem za granica i pójście do lekarZa liczy się z wysokimi kosztami ! Czy muszę się martwić?

Witam! Najprawdopodobniej nawrót zaburzeń emocjonalnych. Wskazane stosowanie jakiejś psychoterapii. Jeżeli pobyt zagraniczny będzie dłuższy, to proponuję skorzystać z internetu, ściągając trening autogenny Schultza lub Jacobsona i stosować zgodnie z instrukcją. Po powrocie, jeżeli będzie jeszcze taka potrzeba, Kontakt z psychiatrą, psychoterapeutą. Można też skorzystać z porady online, proponowanej przez polskie komunikatory. Powodzenia W. Łuczkowski.