Dlaczego nadal swędzi skóra po cholestazie ciążowej?

Witam miałam cholestaze ciążowa i siedziała mnie skóra. Teraz nie jestem w ciąży a swędzi mnie skóra co jest?

Istnieje co najmniej sto chorób, w których występuje swędzenie, więc nie można stwierdzić nic pewnego. Trzeba pójść do dermatologa.

Proszę zgłosić się do lekarza internisty/rodzinnego ze swoim problemem. Dokładnie zebrany wywiad pozwoli znaleźć przyczynę świądu skóry. Jest wiele schorzeń, w których świąd występuje. Dokładna analiza i badania dodatkowe przyniosą rozwiązanie. czasem wystarczy skórę nawilżyć,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel