Dlaczego stolec jest mały i w błonniku?

Mam dosyć wstydliwe dla mnie pytanie, ale jest to dla mnie dosyć duży problem. Pracuję fizycznie 5 razy w tyg i w ciągu pracy spalam ok 2,5kcl dziennie z samego wysiłku fizycznego. Posiadam typ metabolizmu węglowodanowy, nie czuję głodu przez 9h, z czego jem 3-4 posiłki dziennie do tego małe/średnie i tutaj "zaczyna się" mój problem. O ile przed zaczęciem pracy wypróżniałam się normalnie codziennie, to teraz co ok 3-4 dni, do tego stolec jest mały i cały w błonniku. Powinnam się martwić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje spróbować wyregulować posiłki i wtedy zobaczyć . Zmiana diety na pełnowartościowa tez powinna pomoc