Dlaczego tak boli mnie brzuch i mam wymioty?

Witam, mam 30 lat. 1 lutego tego roku zaczął mnie strasznie boleć brzuch, do tego doszły wymioty. Myślałem, że standardowo poboli parę dni i przejdzie ale trzyma mnie to już 4 miesiąc i nic. Boli mnie brzuch na dole, do tego boli mnie głowa mam mroczki. Badanie krwi, OB, wszystko w normie. Badanie na helikobakter pyroli wynik ujemny. Badanie kału (trzy próbki) nic nie wykazało. Badanie USG brzucha nic nie wykazało. Zrobiłem badanie krwi w kierunku glisty ludzkiej IgE i tutaj wyszedł wynik dodatki. Norma jest do 11 a ja mam 12,75. Byłem z tym u lekarza. Zapisał mi VERMOX przez 6 dni i do tego pyrantel 3 tabletki na raz przez 2 dni. Po tej kuracji zrobiłem znowu badanie krwi i wynik 13,79. Znowu przepisał mi VERMOX i ZENTEL. Biorę te tabletki dalej ale brzuch jak bolał tak boli mnie dalej. Co z tym robić?

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie kontynuacja leczenia i kolejna wizyta kontrolna po jego zakończeniu. Po wyleczeniu glisty objawy powinny ustąpić. Jeśli jednak tak się się stanie, konieczna będzie dalsza, pogłębiona diagnostyka. Pozdrawiam!