Dokuczliwe biegunki po laparoskopowym usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam Mam 28 lat 8 dni temu przeszłam zabieg laparoskopowy usunięcie pęcherzyka żółciowego.Odkąd wróciłam ze szpitala czyli od tygodnia meczą mnie bardzo dokuczliwe biegunki praktycznie po każdym posiłku ląduje w ubikacji po 5-6 razy dziennie dietę utrzymuje według zaleceń.Chciałam się dowiedzieć czy ten stan będzie trwał już zawsze ? W czwartek idę do lekarza w sprawie kontroli .Z leków jakich przyjmuje to contix raz dziennie .Byłabym wdzięczna za odpowiedź.

Witam serdecznie. Stan ten nie powinien utrzymywać się przewlekle. Jest to niestety jedno z możliwych powikłań po zabiegu.