Drętwienie dłoni a cieśń nadgarstka

Witam proszę o porade mam skierowanie do szpitala na cieśnię nadgarstka i bardzo się boję czy po tym nie będzie gorzej Drętwieją mi dłonie tak jak by przechodził prąd i bolą a potem są zdrętwiałe i bez czucia nuszę poruszać i zmienić połorzenie i po jakimś czasie przechodzi czy napewno to jest cieśnia i jak będzie po zabiegu

Istnieją terapie odblokowujące, które stosuje się zamiast zabiegu lub jako przygotowanie do zabiegu. Czasami jednak zabieg jest niezbędny. Proszę skonsultować się z fizjoterapeutą.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki