Drobnoustroje mikroflory kolonizującej, nieliczne Eischerichia coli

witam robilam posiew z pochwy(15tydz ciąży) z wyników wyszło mi: -bardzo liczne streptococcus spp.-grupa serologiczna C oraz drobnoustroje mikroflory kolonizującej -nieliczne eischerichia coli -nieliczne staphylococcus epidermidis(koagulazoujemny,metycylinowrazliwy) jaki moze to miec wplyw na przebieg ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

nie powinno miec wpływu jezeli w ciaży nic się nie dzieje. konieczne jest wdrożenie dalszego postępowania. prosze koniecznie udać się do lekarza prowadzacego ciążę.