Duphaston przy Zespole Policystycznych Jajników

Witam. Od pól roku lecze się na zesół policystycznych jajników , biorę regularne duphaston. Ostatnio dostałam okres lecz nie jest taki jak zawsze , zazwyczaj miałam 7 dni okres teraz jeden dzien normalnego krwawienia reszta to kropelka na dzień i po oddaniu moczu widoczny leekoczerwony kolor na papierze co może być tego przyczyną? dodam , że staramy sie o dziecko . Ostatnio lekarz zasugerował , że mogą tworzyć się torbiele jak nie pęknie pęcherzyk. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa. po badaniu będzie można zastosować odpowiednie dalsze postępowanie.