Dyskretne zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5/S1

Krzysztof, Koszalin 28 Lat, mam problem z interpretacją wyniku z RTG Kręgosłupa. Opis: dyskretne zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5/S1 oraz otworów międzykręgowych na tym poziomie, guzek Schomoria w blaszce granicznej górnej trzonu L3. Nie wiem co mam przez to rozumieć. Bardzo proszę o pomoc. Zależy mi na Wojsku. Czy to wyklucza? link do ustawy strona 23 http://isip.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20150000761&type=2 Pozdrawiam,

Witam serdecznie,

Czy Pan się nadaje do zawodowej służby wojskowej to zdecyduje wojskowa komisja lekarska. Wynik nie świadczy o poważnych zaburzeniach. Prawdopodobnie nie mają one przeciwwskazań do zawodowej służby wojskowej.

Pozdrawiam.