Dyslordoza szyjna, centralna protruzja krążka międzykregowego, kanał kręgowy niezwężony

Proszę o informację czy jest wymagana operacja czy ten stan można naprawić fizjoterapią i ćwiczeniami?, OPIS: Dyslordoza szyjna. Centralna protruzja krążka miedzykregowego, kanał kręgowy niezwężony. Oniżenie wysokości i bulging krążka międzykręgowego C5-C6. Stenoza kanału kregowego na tym poziomie do 10 mm i zmniejszenie rezerwy płynowej rdzenia. obustronne zwężenie otworów międzykregowych. Sygnał szpiku kostnego prawidłowy. Zmian śródrdzeniowych nie wykazano.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna laczna ocena objawów, objawow z badania bezpośredniego oraz powyższego wyniku. prosze koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.