Dziwne kłucia w pochwie po łyżeczkowaniu macicy

Od jakiegos czasu mam takie dziwne kłucia w pochwie nie są one mocne ale odczuwalne , dodam ze pol roku temu mialam wylyzeczkowanie macicy czy to moga byc jakies komplikacje?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie macicy. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest zbadanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.