Echo serca po przebytej zakrzepicy

Witam.Mam 39 lat i jestem po przebytej zakrzepicy l.k.dolnej i zatorowości płucnej.Badanie echo serca wykazało;aorta-31mm,p.komora-24mm,l.przedsionek-34mm,przegroda m/k-9mm,l.komora-50mm,tylna ściana-9mm,zastawki:mitralna E/A>1 fala zwrotna mała,aortalna v max=1,2m/s,trójdzielna v max fali zwrotnej-2,93m/s Pg max RV/RA=34,2mmHg,płucna v max=0,97m/s.Odcinkowych zaburzeń kurczliwościnie uwidoczniono.Prawidłowa funkcja skurczowa i rozkurczowa mięśnia komory lewej EF 60% Czy te wyniki są dobre?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania powinien cenić lekarz prowadzący w oparciu o cały obraz kliniczny.