Gdzie leczyć guzkowate zapalenie tętnic, nadczynność tarczycy?

WITAM, Proszę o poradę gdzie mógłbym się leczyć jestem po zawal operacji CABG w 1995 r. mam ostrą dusznicę bolesną, guzkowate zapalenie tętnic, nadczynność tarczycy {Haszimoto} cukrzycę {5x insulina}, rozsiana zaawansowana miażdżyca, nadciśnienie płuc. Ostatnio mam kłopoty żeby dostać się do kardiologa który uważa że wystarczy 1 wizyta w roku bardzo chciałbym trafić do lekarz który by mi chociaż trochę ulżył w moim cierpieniu. Proszę bardzo o pomoc mieszkam w Poznaniu. Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego lub internisty aby lekarz usiadł i przeanalizował dotychczasowe wyniki i wykonane już badania