Gdzie się udać przy problemach z agresją i emocjami?

Witam, stosuje od 10 lat DEPAKINE CHRONO 500 1x1, ponieważ w przeszłości miałem kilka drobnych ataków i jeden dość mocny w szpitalu, od tamtej pory wszystko jest wporządku. Jako młoda osoba chciałem spróbować wielu rzeczy między innymi alkohol, drobne używki. Stosując w miare reguralnie leki od tamtej pory nie było żadnego ataku, natomiast mam problem z agresją, panowaniem nad sobą, złością, gniewem itd. Zazwyczaj zwalam winę nad kogoś bądź coś innego a nie na siebie. Od dłuższego czasu zacząłem uczęszczać na siłownie, zdrowo się odżywiać, odrzuciłem wszystkie używki, rzeczy które potrafiły mnie stresować lub złościć. W dalszym ciągu zmagam się z problemem agresji i panowania nad emocjami. Nie wiem czy udać się do psychologa, psychiatry czy neurologa bądź innego lekarza specjalisty.... Proszę o poradę, pozdrawiam, Paweł.

Dzień Dobry Panie Pawle:)

Zacznę od tego, że gratuluję Panu podjęcia decyzji o zdrowym stylu życia, który ma fundamentalne znaczenie na jakość życia codziennego.
A jak jest u Pana z suplementacją?

Odnośnie zasygnalizowanych przez Pana symptomów warto byłoby podjąć terapię pod okiem Terapeuty pracującego w paradygmacie poznawczo-behawioralnym.

Z życzeniami dla Pana satysfakcjonującej codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605