Głośne burczenie w brzuchu po wycięciu kamieni i przy chorej trzustce

witam we wrzesniu byłam w szpitalu z silnymi bólami brzucha,wykryto u mnie wzody żołądka,podawana mi krroplówki z antybiotkiem ,morfine i jeszce ine leki,miałam tez robionom gastroskopie gdzie wlewana mi płyn z kontrastem poniewaz jeden wrzód mi pekł i był krwisty,mam tez małe torbiele,od tego czasu biore leki helicid,neo-pancereatinum,jestem na diecie,ALE OD PEWNEGO CZASU Z RANA CZUJE GŁOSNE BURCZENIE W BRZUCHU..choruje tez na trzustke,i jestem po wycieciu kamieni.CZY TE BURCZENIE TO COS GROZNE

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Samo burczenie nie, choć warto zgłosić się do lekarza aby wykonać kontrolne badania.