Gorączka u 9-miesięcznego dziecka a zapalenie ucha

Mój synek ma 3 dzień wysoką gorączkę, dochodzi do 40stopni, crp wyszło 26. Troszkę mu rzęzi, był 2 tygodnie temu na antybiotyku Ceclor, teraz myślałam że ta gorączka to przez ząbki, bo dziąsła są spuchnięte na górze a nie ma ani jednego ząbka, ma 9msc. Co to może być? Czy mogę podejrzewać zapalenie ucha? Dziś dostał antybiotyk 3dniowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza badajacego.