Guzek a obrębie ręki a tłuszczak

Witam Od ponad miesiaca na rece pojawil mi sie guzek jest twardy I ruchomy bylo robione usg..do dnia dzisiejszego jest w rozmiarze centymetrowym.Czasami pobolewa mnie.Czy to jest tłusczak??Co jest zalecane na tym etapie?Nie wyglada to tez estetycznie. Pozdrawiam Monika

NIE ISTNIEJE LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Bez zbadania Pani nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Proszę udać się do doświadczonego chirurga lub ortopedy!!! zż