Hyperplasia endometrii simplex sine atypia i egzocervicitis chronica sine dysplasia po zabiegu ginekologicznym

Witam Jestem po zabiegu ginekologicznym i o trzymałam wyniki, jak dla mnie niestety po łacinie. Czeka mnie wizyta u lekarza ale czy mogłabym sie wcześniej dowiedziec diagnozy: 1,2. Hyperplasia endometrii simplex sine atypia 3. egzocervicitis chronica sine dysplasia Z poważaniem Ilona

Lek. Tomasz Budlewski

1,2. Rozrost prosty endometrium bez cech atypii.
3. Przewlekłe zapalenie błony śluzowej tarczy szyjki macicy bez dysplazji
W celu dalszych zaleceń proponuję zgłosić się do ginekologa.