Interpretacja próby wysiłkowej u 67-letniej kobiety

Próba wysiłkowa zakończona przy obciążeniu 7.0 met. Uzyskano 105% max limitu tętna HR 160 ,RR 180/100. Nadmierna reakcja chronotropowa. Tolerancja wysiłku dobra Próba bez bólowa Pojedyncze VPCS. Bez zmian odc.st. WN. Próba Ujemna. Mam 67 lat -kobieta .Proszę o poradę jak należy leczyc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się na wizytę do specjalisty kardiologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.