Interpretacja RTG odcinka szyjnego u 26-latki z podejrzeniem migreny
Wynik rtg odcinka szyjnego "Niewielka rotacja. Spłycenie lordozy. Trzon C7 przesłonięty przez barki. Przestrzenie międzykręgowe niezwężone". Mam podejrzenie migreny, dlatego zlecono RTG kręgosłupa szyjnego, skierowano do neurologa (czekam na wizytę). Proszę o interpretację i ewentualne wskazówki. Dziękuję i pozdrawiam, Kobieta, 26 lat, siedzący tryb pracy

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, wynik wskazuje jedynie na małe nieprawidłowości w obrębie odcinka szyjnego kręgosłupa. Wynik nie wskazuje żeby takie dolegliwości były przyczyną stanów migrenowych. Pozdrawiam