Interpretacja wyniku badań u 33-letniej kobiety

Witam i bardzo proszę o interpretację badań: W istocie białej płatów czołowych nad i okołokomorowo widoczne ogniska hyperintensywne w FLAIR i T2, najwieksze w okolicy rogu czołowego prawej komory bocznej - o wymiarach 9*5mm. Ogniska niespecyficzne - naczyniowo pochodne, demielizacyjne [w przebiegu neuroboleriozy ?]. Poza tym struktury mózgowia bez innych zmian ogniskowych. Układ komorowy nadnamiotowy nieposzerzony, symetryczny, bez przemieszczeń. Komora IV prawidłowa.

Należałoby zobaczyć obrazy , sam opis to mało aby coś sensownego powiedzieć, a co jest w badaniu neurologicznym????