Interpretacja wyniku MR kręgosłupa szyjnego 41-latki
WITAM Prosze o interpretacje MR kregosłupa szyjnego Badanie MR w odcinku C1-Th3 wykazuje na poziomie C5/6 pośrodkowo-prawoboczną przepuklinę krążka miedzykregowego z uciskiem worka oponowego.Na poziomie C6/7 lewoboczna wypuklina krążka międzykręgowego modelujaca worek oponowy.Wtrzonie kręgu C6 naczyniak.Rdzeń kęgowy w badanym odcinku bez zmian. Proszę o szybką odpowiedź Małgorzata lat 41

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który odniesie wynik badania do występujących objawów.