Jak długo spada bHCG po poronieniu?

Witam, Jestem zmieszana i nie wiem co myśleć. 18 września nastąpiło poronienie w 4 tyg ciązy. Było to już drugie poronienie. Trafiłam do szpitala z plamieniami, na usg nic nie było widać dostawalam luteine. Po dwóch dniach beta wzrosła do 256. PO trzech dniach beta spadła do 200 i zostałam wypisana. W szpitalu nie zastosowali żadnych leków na "oczyszczenie". Lekarz stwierdził, że było to poronienie samoistne. A dzisiaj 07.11 zrobiłam test i pokazały mi się dwie kreski. Czy to możliwe że tak długo beta spada?
Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i ponownie udac się do ginekologa