Jak interpretować wynik badania gastroskopii u 29-latki?

Witam. Mam 29 lat, miałam wykonywaną gastroskopię. Wynik żółciowe zapalenie żołądka (jeziorko żółci na dnie żołądka), oraz test ureazowy dodatni( ). Przyjmuje następujące leki:Zirid, Amotaks, Anesteloc, Hiconcil, Klacid, Diflos. Chodzi o to, że po każdym posiłku mam straszną gorycz w buzi, szczypie mnie też język. Co to może oznaczać i ile ta gorycz może się utrzymywać? Dodam jeszcze, że jestem na diecie: wszystko gotowane lub na parze, zero słodyczi i napojów gazowanych, oraz zero cytrusów!?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego lub prowadzącego leczenie po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć