Jak interpretować wynik badania kolposkopii?

Kolposkopia, nabłonek płaski wtórny, przyzierny, strefa przekształceń niewidoczna ,rysunek naczyniowy prawidłowy.proba octowa, zielenie nabłonka płaskiego na wardze przedniej na tylnej,na gr.kwadrantow III/IV-wyniosleG,-II/-/ co to znaczy? Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Jaki wynik cytologii? Pobrano wycinki? Jeśli tak jaki wynik? Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego