Jak interpretować wynik MR głowy u 46-letniego mężczyzny?

co to znaczy,że badanie wykazuje nadnamiotowo w istocie białej kika pojedyńczych, rozsianych,hyperintensywnych we Flair ognisk.Najwieksze w prawym płacie czołowymw sąsiedzwie rogu kom.bocznej wielkosci 8mm. Badanie MR głowy przeglądowe w sekwencjach T1,T2,FLAIR,BFFE,VenBoldi DWI z mapą ADC

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który uwzględni Pański stan kliniczny i pozostałe wyniki badań. Pozdrawiam!